n w   
large small default

NIEZALEŻNE GÓRY I PODRÓŻE - STRONA DOMOWA SIERŚCIUCHÓW
baner
Jesteś tutaj:   Start Rzecz pisana Devi Zamykamy sonde :)
Zamykamy sonde :) Drukuj Email
Wpisany przez Ireneusz Gosztyła   
piątek, 08 czerwca 2012 10:30

No i nadszedł ten dzień. Devi w namiociePonad półtorej roku temu wstawiliśmy na stronę sondę z zapytaniem: Kiedy Devi pojedzie pierwszy raz pod namiot? Sami jeszcze nie mieliśmy sprecyzowanych w tym temacie planów, uznając iż życie rozwiąże to zagadnienie. Okazało się, że większość z głosujących miało racje i wybrało opcję od 1 do 2 roczku :). Jak widać na załączonej fotografii i w całej galerii, o której za chwilę - stało się.

Devi w namiocieW zeszły weekend Devi zajechała sierściowozem na pole namiotowe w Rzędkowicach i spędziła trzy dni i dwie upojne noce pod namiotem. Nie przeczymy, iż w odwodzie była rezerwacja w hotelu ale byliśmy twardzi. Pomimo, iż stan zabrudzenia najmniejszego sierściucha wzrastał lawinowo (co widać po zdjęciach z wieczornego ogniska :)) przetrzymaliśmy ten trudny dwudniowy okres i cali i zdrowi wróciliśmy do domu :).

Pretekstem do wyjazdu były I Otwarte Dni Wspinania Fundacji Górskiej Echo organizowane przy współpracy Gminy Włodowice oraz Portalu Górskiego JKW.PL i szkoły wspinania Vertical-Limits. Zapraszamy oczywiście na pełną relacje z tej imprezy na stronie Fundacji, oraz do przejrzenia galerii, które ze względu na dużą ilość materiału powstały aż trzy:

Devi z Leszkiem Cichym i Krzyśkiem Wielickim- Przygotowania

- Dzień Pierwszy

- Dzień Drugi.

Notabene nasza gwiazda nie byłaby sobą gdyby nie uwieczniła się na spotkaniu na zdjęciu z dwoma zdobywcami zimowymi Everestu :) - Leszkiem Cichym i Krzyśkiem Wielickim. Boimy się myśleć co ta fotka znaczy, ale już uważamy ją za historyczną :).

Ponieważ pierwsze lody zostały przełamane pora na biwak zimowy :).

Poprawiony: czwartek, 23 sierpnia 2012 20:01
 
Reklama