n w   
large small default

NIEZALEŻNE GÓRY I PODRÓŻE - STRONA DOMOWA SIERŚCIUCHÓW
baner
Jesteś tutaj:   Start Rzecz pisana Newsy Podziel się zdjęciami
Podziel się zdjęciami Drukuj Email
Wpisany przez Ireneusz Gosztyła   
środa, 28 grudnia 2011 19:10

Portal Górski JKW.PLPortal Górski jkw.pl, który posiada w swoich zasobach jedną z największych w Polsce galerii górsko-wspinaczkowych (na chwilę obecną jest to już ponad 17 000 zdjęć!), gorąco zachęca wszystkich fotogafów (także amatorów :) do podzielenia się swoimi zasobami.

W galerii tej znajdziecie obszerne fotorelacje z najróżniejszych miejsc w Polsce i na świecie, a także niezwykle wartościowe galerie historyczne, które przeniosą Was do początków polskiego alpinizmu.

Jeżeli góry i związane z nimi aktywności sportowe nie są Wam obce, jeżeli sukcesywnie uwieczniacie swoje wyjazdy na zdjęciach i przy okazji chcecie wziąć udział w tworzeniu największej w Polsce górskiej galerii zdjęć – zapraszamy do współpracy!

Jeżeli pomysł się Wam spodoba to jedyne co musicie zrobić to wysłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. spakowane i podpisane galerie w rozmiarze min. 1024px (dłuższy bok zdjęcia). Ponadto zachęcamy do wzięcia udziału w regularnie organizowanych konkursach fotograficznych, w których czekają na Was cenne nagrody. Kolejny konkurs rusza wraz z Nowym Rokiem. Więcej informacji wkrótce.

Portal Górski JKW.PL

Poprawiony: poniedziałek, 05 marca 2012 14:29
 
Reklama