A A A

Zgodnie z przewidywaniami w naszej sondzie, ogłoszonej we wrześniu tuż po urodzeniu Jagódki, Mały Sierściuch zawitał w góry mając niespełna pół roczku. Gratulujemy wszystkim, którzy typowali taki wynik.

Zapraszamy jednocześnie na trzy galerie z tej pierwszej wysokogórskiej wyprawy Devi: wizyta w Dolinie Białej Wody , następnie ekstremalna wyrypa w Dolinie Jaworowej oraz objazd wokół Tatr polskich i słowackich. Pogłoski o tym, jakoby Devi przebywała za granicą nielegalnie są prawdziwe. Niemniej, nieodpowiedzialni rodzice zadbali już o pierwszy, niezbędny i w pełni 'dorosły' dokument dla swojej córci;-) Zatem kolejne wyjazdy będą przebiegać już w zgodzie z Temidą.

Podczas wyjazdu Tata Sierściuch pojechał zdobywać słowackie lodospady. Dolina Kwaczańska przywitała go i Wojtka pięknym słońcem, co można zobaczyć na zdjęciach. Sielankowa atmosfera skończyła się jednak już po pierwszym wyciągu, gdy na ty samym lodospadzie doszło do wypadku polskiego wspinacza - zapraszamy na zdjęcia z akcji ratunkowej z użyciem helikoptera na Portal Górski.