A A A
Devi z Leszkiem Cichym i Krzyśkiem Wielickim

No i nadszedł ten dzień. Ponad półtorej roku temu wstawiliśmy na stronę sondę z zapytaniem: Kiedy Devi pojedzie pierwszy raz pod namiot? Sami jeszcze nie mieliśmy sprecyzowanych w tym temacie planów, uznając iż życie rozwiąże to zagadnienie. Okazało się, że większość z głosujących miało racje i wybrało opcję od 1 do 2 roczku :). Jak widać na załączonej fotografii i w całej galerii, o której za chwilę - stało się.

W zeszły weekend Devi zajechała sierściowozem na pole namiotowe w Rzędkowicach i spędziła trzy dni i dwie upojne noce pod namiotem. Nie przeczymy, iż w odwodzie była rezerwacja w hotelu ale byliśmy twardzi. Pomimo, iż stan zabrudzenia najmniejszego sierściucha wzrastał lawinowo (co widać po zdjęciach z wieczornego ogniska :)) przetrzymaliśmy ten trudny dwudniowy okres i cali i zdrowi wróciliśmy do domu :).

Pretekstem do wyjazdu były I Otwarte Dni Wspinania Fundacji Górskiej Echo organizowane przy współpracy Gminy Włodowice oraz Portalu Górskiego i szkoły wspinania Vertical-Limits. Zapraszamy oczywiście na pełną relacje z tej imprezy na stronie Fundacji, oraz do przejrzenia galerii, które ze względu na dużą ilość materiału powstały aż trzy.

Notabene nasza gwiazda nie byłaby sobą gdyby nie uwieczniła się na spotkaniu na zdjęciu z dwoma zdobywcami zimowymi Everestu :) - Leszkiem Cichym i Krzyśkiem Wielickim. Boimy się myśleć co ta fotka znaczy, ale już uważamy ją za historyczną :).

Ponieważ pierwsze lody zostały przełamane pora na biwak zimowy :).