A A A

Krótkie newsy Sierściuchy.pl

Tak, tak. Żyjemy, mamy się dobrze a nowa strona jeszcze lepiej :). Podróżujemy...

No i stało się :). Sierściuchy wróciły do tradycji...

To była chyba najdłuższa przerwa w funkcjonowaniu naszej strony, ale jak wszytko i ona minęła. Mamy mnóstwo aktualizacji, więcej doświadczeń i przemyśleń oraz materiałów i miejmy nadzieję mamy teraz już czas na ponowne podjęcie prac na stronie. Jeden z powodów naszych zaniechań właśnie mamy przyjemność zaprezentować. Sierściuchy w końcu przeniosły się tam gdzie winny być :) - czyli w skałki i lasy. Serdecznie zapraszamy do zerknięcia na nasz najnowszy projekt: Małe Dolomity :). Zapraszamy.

Jak zapewne dobrze pamiętacie zwyczajowo na jesień Sierściuchy odwiedziły Bieszczady. przy okazji takiej wizyty nie mogło rzecz jasna obyć się bez zwiedzania tego co współtworzy klimat tych gór czyli starych cerkwii. Zapraszamy wobec tego na nasze nowe zdobycze:

- Cerkiew Brzegi Dolne

- Cerkiew Łodyna

- Cerkiew Łopienka

- Skansen Sanok

Miłego oglądania i dreszczyku klimatu Biesów życzymy :)

To niesamowite ale przyszła ta chwila. iż nie mamy żadnej zaległości w naszych galeriach :). Czyżby to oznaczało, że idzie wiosna? Co prawda jesteśmy winni jeszcze trochę opisów i relacji ale liczymy na sprzęż mniejszego Sierściucha :) a w tej chwili gwoli kronikarskiego obowiązku publikujemy udostępnione galerie z wypadu do Francji:

Lecimy do Marsylii

Marsylia